Logo kancelaria adwokacka Adwokat Damian Dobosz

Adwokat Damian Dobosz

KANCELARIA ADWOKACKA
ADWOKAT DAMIAN DOBOSZ

ADRES FIRMY, TELEFON KONTAKTOWY, DANE FIRMY, MAPA DOJAZDU

Dane FirmY:

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Damian Dobosz

ul. Jasnogórska 45/2
42 - 200 Częstochowa
nip 574 189 88 30
REGON 365309708

  • Częstochowa 42 - 200
    ul. Jasnogórska 45/2
  • 695 629 332
  • adwokat@kancelariadobosz.pl
  • Lubliniec 42 -700
    Plac Sienkiewicza 6
  • 695 629 332
  • adwokat@kancelariadobosz.pl

Kancelaria Częstochowa

Jasnogórska 45/2
42 - 200 Częstochowa

Kancelaria Lubliniec

Plac Sienkiewicza 6
42 - 700 Lubliniec
I piętro,
wejście na prawo od ING Bank

Porady prawne w Częstochowie i Lublińcu

 

Udzielamy szczegółowych porad prawnych w zakresie wszelkich zagadnień dotyczących interesującej Cię dziedziny. Możliwość spotkania w siedzibie Kancelarii w Częstochowie bądź Lublińcu. W wyjątkowych wypadkach do uzgodnienia jest kwestia dojazdu do Klienta.

Umów się na konsultację - tel. 695 629 332

Koszt konsultacji wynosi od 100 zł w zależności od rodzaju sprawy

Pomoc dla Klientów mieszkających za granicą

Kancelaria prowadzi sprawy Klientów przebywających za granicą , m.in. USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanady, Holandii, Francji, Belgii, Niemiec, Norwegii, Finlandii. Wszelkie formalności załatwiamy zdalnie poprzez Internet. Pozwoli to uniknięcie kosztowych i czasochłonnych wizyt w Polsce, bądź ograniczenia ich do minimum.

Adwokat w Częstochowie

Naszymi Klientami są głównie osoby z powiatu częstochowskiego i miasta Częstochowy, jak również powiatu zawierciańskiego (Zawiercie), myszkowskiego (Myszków) i kłobuckiego (Kłobuck). Nasze usługi kierowane są również dla mieszkańców Wierzchowiska, Kamyka, Blachowni, Wręczycy Wielkiej, Rędzin, Kolonii Poczesnej, Kamienicy Polskiej, Poraja, Mstowa, Krzepic czy Działoszyna.

Adwokat w Lublińcu

Adwokat Damian Dobosz przyjmuje Klientów w mieście Lubliniec są to głównie mieszkańcy powiatu lublinieckiego i miasta Lubliniec. W kancelarii w Lublińcu przyjmujemy również Klientów z pobliskiego Olesna, Tarnowskich Gór, Bytomia, Piekar Śląskich czy Gliwic.  W kancelarii w Lublińcu przyjmujemy również Klientów z pobliskiego Dobrodzienia, Koszęcina, Pawonkowa, Herbów, Tarnowskich Gór, Kalet, Tworóg, Bytomia, Piekar Śląskich, Kochcic, Lisowa, Gliwic, Strzebinia, Boronowa czy Miasteczka Śląskiego.

Porady prawne Online - ePorady

Nasi Klienci mogą skorzystać z porad prawnych Online. Za pomocą SKYPE, WhatsApp, Facebook Messenger. Możliwa jest również opcja rozmowy telefonicznej. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom istnieje możliwość ustalenia rozmowy w weekendy. W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami. 

Copyright 2020 © All rights Reserved. Design by Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz