Logo kancelaria adwokacka Adwokat Damian Dobosz

WITAMY NA STRONIE KANCELARII ADWOKACKIEJ Adwokat Częstochowa Adwokat Lubliniec ADWOKAT KATOWICE KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Damian Dobosz

KANCELARIA ADWOKACKA
ADWOKAT DAMIAN DOBOSZ

ADRES FIRMY, TELEFON KONTAKTOWY, DANE FIRMY, MAPA DOJAZDU

Dane FirmY:

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Damian Dobosz

ul. Jasnogórska 45/2
42 - 200 Częstochowa
nip 574 189 88 30
REGON 365309708

Kancelaria Częstochowa

Kilińskiego 5/2
42 - 200 Częstochowa

Kancelaria Lubliniec

Plac Sienkiewicza 6
42 - 700 Lubliniec
I piętro,
wejście na prawo od ING Bank

Porady prawne w Częstochowie i Lublińcu

 

Udzielamy szczegółowych porad prawnych w zakresie wszelkich zagadnień dotyczących interesującej Cię dziedziny. Możliwość spotkania w siedzibie Kancelarii w Częstochowie bądź Lublińcu. W wyjątkowych wypadkach do uzgodnienia jest kwestia dojazdu do Klienta.

Umów się na konsultację - tel. 695 629 332

Koszt konsultacji wynosi od 100 zł w zależności od rodzaju sprawy

Pomoc dla Klientów mieszkających za granicą

Kancelaria prowadzi sprawy Klientów przebywających za granicą , m.in. USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanady, Holandii, Francji, Belgii, Niemiec, Norwegii, Finlandii. Wszelkie formalności załatwiamy zdalnie poprzez Internet. Pozwoli to uniknięcie kosztowych i czasochłonnych wizyt w Polsce, bądź ograniczenia ich do minimum.

Adwokat w Częstochowie

Naszymi Klientami są głównie osoby z powiatu częstochowskiego i miasta Częstochowy, jak również powiatu zawierciańskiego (Zawiercie), myszkowskiego (Myszków) i kłobuckiego (Kłobuck). Nasze usługi kierowane są również dla mieszkańców Wierzchowiska, Kamyka, Blachowni, Wręczycy Wielkiej, Rędzin, Kolonii Poczesnej, Kamienicy Polskiej, Poraja, Mstowa, Krzepic czy Działoszyna.

Adwokat w Lublińcu

Adwokat Damian Dobosz przyjmuje Klientów w mieście Lubliniec są to głównie mieszkańcy powiatu lublinieckiego i miasta Lubliniec. W kancelarii w Lublińcu przyjmujemy również Klientów z pobliskiego Olesna, Tarnowskich Gór, Bytomia, Piekar Śląskich czy Gliwic.  W kancelarii w Lublińcu przyjmujemy również Klientów z pobliskiego Dobrodzienia, Koszęcina, Pawonkowa, Herbów, Tarnowskich Gór, Kalet, Tworóg, Bytomia, Piekar Śląskich, Kochcic, Lisowa, Gliwic, Strzebinia, Boronowa czy Miasteczka Śląskiego.

Porady prawne Online - ePorady

Nasi Klienci mogą skorzystać z porad prawnych Online. Za pomocą SKYPE, WhatsApp, Facebook Messenger. Możliwa jest również opcja rozmowy telefonicznej. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom istnieje możliwość ustalenia rozmowy w weekendy. W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami. 

Copyright 2024 © All rights Reserved. Design by Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz