Logo kancelaria adwokacka Adwokat Damian Dobosz

WITAMY NA STRONIE KANCELARII ADWOKACKIEJ Adwokat Częstochowa Adwokat Lubliniec ADWOKAT KATOWICE KANCELARIA ADWOKACKA SPRAWY ROZWODOWE SPRAWY KARNE SPRAWY RODZINNE Adwokat Damian Dobosz

TRUDNE SPRAWY RODZINNE ADWOKAT OD SPRAW RODZINNYCH UPROWADZENIA DZIECI OPIEKA NAD DZIECKIEM POWIERZENIE OPIEKI WŁADZA RODZICIELSKA USTALENIE KONTAKTÓW ALIMENTY PODWYŻSZENIE ALIMENTÓW OBNIŻENIE ALIMENTÓW REPREZENTACJA W SĄDZIE  ADWOKAT DAMIAN DOBOSZ ADWOKAT ALIMENTY 

Prawo rodzinne, opieka, kontakty

Kładziemy duży nacisk na sprawy rodzinne w szerokim znaczeniu. Rozwiązujemy problemy Klientów nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach rozwodowych, w których pojawiają się takie kwestie jak powierzenie opieki nad dziećmi, kwestie alimentów zarówno dla dziecka jak i małżonka, kwestia uregulowania kontaktów i zabezpieczenia roszczeń.

Pomagamy skompletować dokumenty rozwodowe w przypadku małżeństw z obcokrajowcem (Ukraina, Niemcy, Norwegia, Wielka Brytania, Holandia oraz inne).  

Prowadzimy sprawy w kwestii uprowadzeń dzieci poza granicę Polski. 

Sprawy rodzinne

Przeprowadzamy szczegółowy wywiad z Klientem odnośnie jego sytuacji rodzinnej, poznajemy jego wszystkie problemy i doradzamy jak się zachować oraz jakie kroki podjąć, aby uzyskać zamierzony efekt.

Pomożemy Ci  zebrać odpowiednie dowody. Przygotujemy pozwy lub wnioski do sądu oraz prowadzimy postępowanie w imieniu Klienta zapewniając obecność w sądzie i wsparcie oraz konsultacje pomiędzy kolejnymi rozprawami. Sporządzamy pisma, w tym kolejne wnioski dowodowe w odpowiedzi na pisma strony przeciwnej.

Jeżeli rozważasz sądowe uregulowanie kwestii rodzinnych, zamierzasz wystąpić o alimenty (bądź podwyższenie lub obniżenie alimentów), ustalić opiekę nad dziećmi lub uregulować kontakty utrudniane przez drugiego z rodziców zapraszamy na spotkanie w Kancelarii, podczas którego uzyskasz szczegółowe kompleksowe informacje dotyczące rozwiązania Twoich problemów.

Alimenty

Załatwiamy kwestie alimentacyjne, nieważne czy rodzic mieszka w Polsce czy poza granicami kraju naszym celem zawsze jest dobro rodzica, którego reprezentujemy oraz jego dziecka.
Prowadzimy sprawy zarówno o podwyższenie, jak i obniżenie alimentów.

Kontakty z dzieckiem

Ustalamy szczegółowy plan roczny spotkań z dzieckiem, głównie poza jego miejscem zamieszkania i bez obecności drugiego z rodziców.
Wnosimy o ukaranie w przypadku nierzetelnego wykonywania łamania ustaleń przez drugiego z rodziców.

Rozstrzygnięcie o istotnych sprawach dziecka

Regulujemy kwestie prawne dziecka w przypadku braku zgody drugiego rodzica. Wyjazdy za granicę, kwestię leczenia dziecka i wiele innych.

Władza rodzicielska

Walczymy o to, aby powierzyć władzę rodzicielską dla naszego Klienta. Czasami, dla dobra dziecka walczymy o pozbawienie władzy rodzicielskiej drugiego rodzica. Posiadamy cenne doświadczenie w tego typu sprawach.

KONTAKT

695 629 332

Kliknij żeby zadwonić

adwokat@kancelariadobosz.pl

e-mail

KANCELARIA CZĘSTOCHOWA,

Jasnogórska 45/2 , 42-200 Częstochowa​

KANCELARIA LUBLINIEC,

Plac Sienkiewicza 6, 42-700 Lubliniec

KANCELARIA KATOWICE,

Opisz swoją sprawę

Jak możemy Ci pomóc

  • UDZIELAMY PORAD PRAWNYCH ZARÓWNO W KANCELARII JAK I PRZEZ INTERNET
  • REPREZENTUJEMY KLIENTÓW W SĄDACH W SPRAWACH ROZWODOWYCH ORAZ O PODZIAŁ MAJĄTKU
  •  PROWADZIMY SPRAWY RODZINNE, O ALIMENTY, KONTAKTY Z DZIEĆMI
  • WSPIERAMY KLIENTÓW PODCZAS NEGOCJACJI DOTYCZĄCYCH PODZIAŁU MAJĄTKU MAŁŻONKÓW
  • PRZYGOTOWUJEMY UMOWY O PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO MAŁŻONKÓW
  • PROWADZIMY POSTĘPOWANIA SĄDOWE O PODZIAŁ MAJĄTKU

Copyright 2024 © All rights Reserved. Design by Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz