Logo kancelaria adwokacka Adwokat Damian Dobosz

WITAMY NA STRONIE KANCELARII ADWOKACKIEJ Adwokat Częstochowa Adwokat Lubliniec ADWOKAT KATOWICE KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Damian Dobosz

Cennik - Kancelaria Adwokacka w Częstochowie i Lublińcu

Wysoka jakość usług i konkurencyjne ceny.

Cennik

Staramy się zapewnić najwyższą jakość usług prawnych. Naszym priorytetem jest również indywidualne podejście do Klienta. Przede wszystkim nasi Klienci zawsze mogą liczyć na rzetelną wycenę usług prawnych. Możesz mieć pewności, iż po zakończeniu świadczenia usługi nie zaskoczy Cię wyższa cena niż wcześniej umówiona.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji odnoście cen.

Możliwe sposoby wynagrodzenia za sprawę

Nasza Kancelaria Adwokacka oferuje Państwu następujące systemy rozliczeń za wykonywane usługi prawne:

  • po pierwsze wynagrodzenie ryczałtowe — określone z góry honorarium adwokata za wykonanie przez niego konkretnych czynności.
  • pod drugie wynagrodzenie według stawki godzinowej — podstawą rozliczenia jest iloczyn godzin poświęconych na obsługę Klienta oraz stawki godzinowej,
  • po trzecie wynagrodzenie stałe miesięczne – przy obsługach prawnych firm i spółek.

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Ile kosztują usługi prawne w Częstochowie

Ceny poszczególnych usług prawnych świadczonych przez naszą Kancelarię zależą od  rodzaju powierzonej nam sprawy, zakresu obowiązków do wykonania, stopnia skomplikowania oraz wielu innych, często
indywidualnych czynników. Każda sprawa jest inna, jednakże jesteśmy w stanie przewidzieć koszt prowadzenia sprawy podczas pierwszej konsultacji. W ramach współpracy z naszymi Klientami przede wszystkim zapewniamy obsługę we wszystkich najważniejszych dziedzinach prawa. Najważniejsze z nich to sprawy rozwodowe, rodzinne, cywilne, karne, jak również spadkowe. 

Porady prawne w Częstochowie i Lublińcu - ceny

Udzielamy szczegółowych porad prawnych w zakresie naszej szerokiej specjalizacji. Koszt porady kształtuje się od 100 zł do 200 zł w zależności od typu sprawy, a 250 zł zł w przypadku porady prawnej dotyczącej firm i spółek. Nie spoglądamy na zegarek dlatego też nasza porada jest szczegółowa i koncentrujemy się na satysfakcji Klienta, który po zakończeniu spotkania posiada odpowiednią wiedzę co do dalszych kroków prawnych w swojej sprawie. Pamiętaj, że koszt porady prawnej może być wliczony w koszt prowadzenia całej sprawy w przypadku jeśli zdecydujesz się na jej prowadzenie. Nasza Kancelaria Adwokacka działa również na terenie Lublińca gdzie prowadzimy dziesiątki spraw rocznie przed tutejszym Sądem Rejonowym w Lublińcu. Koszt porady prawnej w Lublińcu jest taki sam i kształtuje się od 100 zł, w zależności od typu sprawy.

Ile trwa porada prawna ?

Nie spoglądamy na zegarek. Przewidujemy, iż w cenie porady Klient ma prawo do 60 minutowej (godzinnej) porady. Często bywa tak, że porada wykracza poza ten godzinny limit – bez obaw, nie naliczamy dodatkowych opłat z tego tytułu.

Zapytaj o wycenę sprawy - tel. 695 629 332

Koszt udzielenia odpowiedzi na zapytanie jest darmowy.

Porady prawne Online (ePorady) - cennik

 Nasi Klienci mogą skorzystać z porady prawnej Online, a to za pomocą takich aplikacji jak: SKYPE, WhatsApp, Facebook Messenger. Możliwa jest również opcja rozmowy telefonicznej, dlatego aby ustalić szczegóły skontaktuj się z nami. Ceny tego typu porad jest identyczna jak tych, które udzielane są w tradycyjny sposób.

Adwokat w Częstochowie

Adwokat w Lublińcu

KONTAKT

695 629 332

Kliknij żeby zadzwonić w sprawie ustalenia kosztów

adwokat@kancelariadobosz.pl

napisz maila z zapytaniem o wycenę sprawy

KANCELARIA CZĘSTOCHOWA,

Jasnogórska 45/2 , 42-200 Częstochowa​

KANCELARIA LUBLINIEC,

Plac Sienkiewicza 6, 42-700 Lubliniec

KANCELARIA KATOWICE,

Działamy przed wszystkimi sądami w apelacji katowickiej.